Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu – 8.03.2020

Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Wielkiego

Postu – 8.03.2020

MODLITWA I ADORACJA

Czas mija, ale wydaje się płynąć bardzo powoli – jeszcze kilka tygodni Wielkiego Postu przed nami. Jezus więc przypomina nam, gdzie leży źródło naszej siły i mocy oraz jaki jest cel podejmowanych postanowień i wyrzeczeń. Przypomina nam o konieczności modlitwy, wpatrywania się w oblicze Jezusa podczas adoracji eucharystycznych i wsłuchiwania się w Jego Słowo.

ŻYCZENIA

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzę Wam, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane. Niech Maryja – Matka Jezusa zawsze nad Wami czuwa.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii :

Droga Krzyżowa w piątki o godz.17.30 ; a Gorzkie Żale w niedzielę po Sumie o godz.10.00. Serdecznie zapraszam do udziału !

DEKLARACJE

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy złożyli już swe deklaracje na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać!

Serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię ! O przygotowanie na następny tydzień proszę rodziny Państwa : REDUCHOWSKA GRAŻYNA; REDUCHOWSKI MAREK ; MOŻUCH ; ŁASIŃSKI.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy w Panu śp. Barbarę Urban. Msze św. w Jej intencji zostaną odprawione :

16 kwietnia o godz.17.30 Msza św. 30 dnia po zgonie.

8 czerwca o godz.17.30intencja od Zakładu Pogrzebowego.

Wieczny odpoczynek …...