Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Wielkanocy – 26.04.2020

Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę

Wielkanocy – 26.04.2020


JEZUS EUCHARYSTYCZNY

 Eucharystia, prawdziwe Ciało Jezusa, wyróżnia Kościół. Jest najważniejszym, co dostał od Jezusa. Jak wierzymy, w każdej, nawet najmniejszej widocznej cząstce tego Chleba jest Jezus – żywy Bóg. Pamiętajmy o tym także teraz, w czasie pandemii, gdy go przyjmujemy, by robić to ze czcią. Często w naszym życiu mrok i ciemność zdaje się zwyciężać. Jednak kiedy zaprosimy Chrystusa, On przyjdzie i zasiądzie z nami do stołu, da nam siebie, a my poznając Go nie będziemy już patrzyć na to, co na zewnątrz. Idąc po drogach naszego życia.PIERWSZA SOBOTA

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Odmówmy różaniec o godz.17.30. O poprowadzenie proszę Różę Różańcową św. Józefa.


ŚWIĘTO MARYI KRÓLOWEJ POLSKI

W sobotę obchodzi Kościół Święto – Maryi Królowej Polski – głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o godz.17.00 i 18.00.ILOŚĆ OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W MSZY ŚW.

Według rozporządzenia Ministra Zdrowia od poniedziałku (20.04) we Mszach św. w naszym kościele może uczestniczyć 40 osób, zachowując zalecane środki czyli wierni muszą mieć maseczki na twarzy i oddzieleni być od siebie 2 metry.ODESZŁA DO DOMU OJCA

Do Domu Ojca odeszła śp. Jadwiga Zbielska. Pogrzeb w poniedziałek o godz.12.00.

Wieczny odpoczynek ……..