Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkanocy – 3.05.2020

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę

Wielkanocy – 3.05.2020JEZUS - DOBRY PASTERZ

Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce” – czytamy w kolejnych słowach Ewangelii o Dobrym Pasterzu. Sedno dzisiejszego fragmentu ewangelicznego wyraża się w stwierdzeniu, że Jezus chce być naszym Pasterzem po to, by doprowadzić nas do zbawienia. Bo nie ma innej drogi do Domu Ojca niż droga przez Jezusa. Powodem i motorem napędowym każdego działania Jezusa jest miłość do człowieka i jego dobro – dobro wieczne, zbawienie.ILOŚĆ OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W MSZY ŚW.

Według rozporządzenia Ministra Zdrowia od poniedziałku (20.04) we Mszach św. w naszym kościele może uczestniczyć 40 osób, zachowując zalecane środki czyli wierni muszą mieć maseczki na twarzy i oddzieleni być od siebie 2 metry.SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziny państwa :

MYK ; KESZKOWSKI ; KOMOROWSKA; GACKOWSKI.POŻEGNALIŚMY W PANU

Pożegnaliśmy w Panu śp. Jadwigę Zbielską. Msze św. za zmarłą zostaną odprawione :

27 maja o godz.17.0030 dnia po zgonie.

4 lipca o godz.17.00intencja od Koła gospodyń Wiejskich z Klonowa.


Wieczny odpoczynek ……..