Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 22.03.2020

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego

Postu – 22.03.2020WIARA

Bóg patrzy na nasze serce, gdyż to na nas samych Jemu najbardziej zależy. O stan czystości serca dbać mogą bogaci i biedni, kobiety i mężczyźni, starcy i dzieci. Serce oświecone i czyste jest w stanie oglądać Boga. Zaś światłem dzięki któremu ten ogląd jest możliwy, jest Chrystus Zmartwychwstały (por. Ef 5,14), w którym pokładamy naszą ufność.
NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

W związku z odwołaniem spotkań w większych grupach, zawieszam odwiedziny chorych miesięcznych w kwietniu. Nie odbędzie się również plenerowa Droga Krzyżowa w Klonowie (30.03)

Gorzkie Żale odśpiewamy w Niedzielę Palmową (5.04) po Sumie.PODZIĘKOWANIE

Serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię ! O przygotowanie na następny tydzień proszę rodziny Państwa : GRUBICKI ; KOLASA ; GLAZIK ; GENSIKOWSKI.POŻEGNALIŚMY W PANU

W minionym tygodniu pożegnaliśmy w Panu – śp. Henryka Talaśkę.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w późniejszym terminie.

Wieczny odpoczynek……...