Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego II Zmartwychwstania Pańskiego 19.04.2020

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

II Zmartwychwstania Pańskiego

19.04.2020NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Miłosierną miłość Boga do człowieka poznajemy tylko dzięki Objawieniu. To Bóg sam od pierwszych kart Pisma Świętego opowiada o swoim miłosierdziu. W naszych czasach tę prawdę przypomina orędzie przekazane przez św. Siostrę Faustynę i nauczanie papieża Jana Pawła II. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Odmówmy w domach o godzinie 15.00 – Koronkę do Miłosierdzia Bożego.ŚWIĘCI TYGODNIA

W tym tygodniu w szczególny sposób czcimy świętych :


W czwartek (23.04) – św. Wojciechabiskupa, męczennika i głównego patrona Polski.


W sobotę (25.04) – św. Marka ewangelisty.


Wszystkim obchodzącym imieniny życzę zdrowia i opieki świętych patronów.ILOŚĆ OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W MSZY ŚW.

Według rozporządzenia Ministra Zdrowia od poniedziałku (20.04) we Mszach św. w naszym kościele może uczestniczyć 40 osób, zachowując zalecane środki czyli wierni muszą mieć maseczki na twarzy i oddzieleni być od siebie 2 metry.