Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Palmową 5.04.2020

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Palmową 5.04.2020
NIEDZIELA PALMOWA

Tłum wita Chrystusa, a po kilku dniach odwraca się od Niego. Powodem takiej radykalnej zmiany może być egoizm. Dzisiejszy człowiek także uważa, że Bóg mu jest niepotrzebny. Skupia się na tym, co „ziemskie”. Największym darem jest chrzest, ale my o tym nie pamiętamy. Wielki Tydzień to czas bliskości z Bogiem. Palma ma być znakiem, że należy wyznać Bogu miłość czynami, a nie tylko słowem.


NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

Nie będzie ceremonii Wielkiego Piątku i Soboty ,jak również święcenia pokarmów. W I święto – pierwsza Msza św. o godz.8.00 następne jak w niedzielę. W II święto według porządku niedzielnego. Kościół będzie w te dni otwarty,aby umożliwić osobistą adorację.SPOWIEDŹ WIELKANOCNA

Z powodu epidemii nie ma możliwości Spowiedzi przy udziale księży z dekanatu. Dlatego Spowiedź wielkanocna odbywać się będzie w : od godz.17.00 – 18.00 w Zakrystii, we wszystkie dni tygodnia,oprócz Wielkiego Czwartku – tego dnia Msza św. o godz.20.00.ODESZŁA DO DOMU OJCA

Pożegnaliśmy w Panu śp. Elżbietę Gackowską z Trutnowa. Msze św. za zmarłą zostaną odprawione :

19 czerwca o godz.17.00

16 lipca o godz.17.30 intencja od Róży Różańcowej św. Barbary z Trutnowa.

Wieczny odpoczynek ……….