Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Wielkanocy – Wniebowstąpienie Pańskie 24.05.2020

Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę

Wielkanocy – Wniebowstąpienie Pańskie

24.05.2020

KIM JEST CHRZEŚCIJANIN ?

Kim jest chrześcijanin? Chrześcijanin - to człowiek wybrany przez Boga. Chrześcijanin - to człowiek obdarowany życiem wiecznym, bo zna jedynego, prawdziwego Boga oraz Tego, którego On posłał, Jezusa Chrystusa,..Chrześcijanin - to ten, kto trwa we wspólnocie - bardzo ważne są nasze wspólne spotkania na Eucharystii, spowiedź nie przed samym tylko Bogiem, ale za pośrednictwem kapłana. To pomaga patrzeć na sprawy wiary bardziej obiektywnie, a nie tylko na podstawie własnych odczuć. Być chrześcijaninem, należeć do Chrystusa, to naprawdę brzmi dumnie. W świecie, który oskarża chrześcijan o naiwność czy brak samodzielności w myśleniu, nie ma miejsca na obojętność.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE

Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w łączności z Mszą św. o godz.18.00.

CHORZY MIESIĄCA

W tym miesiącu jeszcze nie będzie odwiedzin chorych. Odwiedziny chorych rozpocznę w lipcu.

Rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię – Bóg zapłać ! O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziny państwa : WAMKA ; SZATKOWSKI ; ZWIEFKA ; DUKS.