Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Zwykłą
– 23.02.2020
WIELKI POST
W tym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu.
Wielki Post jest dla wierzących dobrą okazją do głębokiej rewizji swojego życia. Wielkopostna liturgia pomaga nam w przygotowaniu się do przeżywania radosnej tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego. Stawia nam przed oczy trudną i bolesną drogę, którą szedł Chrystus, by przynieść światu zbawienie. Przypomina też, że przez sakrament chrztu św. również i my pragniemy podążać nią w ślad za Synem Bożym.

ADORACJA PRZED WIELKIM POSTEM
W poniedziałek i wtorek zapraszam na adorację przed Najświętszym Sakramentem o godz.17.00. Jest to czas przygotowania się do głębszego przeżywania Wielkiego Postu.

ŚRODA POPIELCOWA
W tym tygodniu kończy się czas karnawału i 26 lutego rozpoczynamy okres Wielkiego Postu – Środą popielcową – Msze św. w tym dniu o godz. : 8.00 ; 10.00 i 18.00.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE
Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii :
Droga Krzyżowa w piątki o godz.17.30 ; a Gorzkie Żale w niedzielę po Sumie o godz.10.00. Serdecznie zapraszam do udziału !

CIASTO
Dziękuję paniom z Klonowa za przygotowanie i sprzedaż ciast w minioną niedzielę, jak również wszystkim kupującym! W następną niedzielę będzie również możliwość nabycia ciasta. Zebrane pieniądze przeznaczone są na renowację naszego muru kościelnego.

PODZIĘKOWANIE
Serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię ! O przygotowanie na następny tydzień proszę rodziny Państwa : PARTYKA ; KĘSIK ; KAMIŃSKI ; GACKOWSKI.