Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą -14.06.2020

Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę

Zwykłą -14.06.2020


IDŹCIE I GŁOŚCIE

"Idźcie i głoście” taki polecenie otrzymało od Jezusa Dwunastu, których wysłał On do świata z orędziem Dobrej Nowiny. Każdy z nas usłyszy na zakończenie Mszy Świętej: „Idźcie w pokoju Chrystusa”. Staniemy się w ten sposób posłani przez Pana do dawania świadectwa. Najpierw jednak sami musimy napełnić się Bogiem, poznawać Go, aby następnie składać wiarygodne świadectwo, które łączy modlitwę, słowo i czyn.
PROCESJA DO KAPLICZKI ŚW. ROCHA

Dziś zapraszam na procesję do kapliczki św. Rocha po Mszy św. o godz. 11.30. Podziękujemy za ochronę przed epidemią i poprosimy, by nadal nas omijała.
UROCZYSTOŚĆ I WSPOMNIENIE

W tym tygodniu w piątek (19.06) – przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu w szczególny sposób modlić się będziemy o powołania kapłańskie,również z naszej parafii.

W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny, o godz.17.30 – odmówimy różaniec, o poprowadzenie proszę Różę Różańcową św. Józefa.
SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

Rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię – Bóg zapłać ! O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziny państwa : KORTAS ; SKRZESZEWSKI JÓZEF ; SKRZESZEWSKI JAN ; RYBAK ; JUNKA