Ogłoszenia Parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą -28.06.2020

Ogłoszenia Parafialne na XIII Niedzielę

Zwykłą -28.06.2020

JESTEM KATOLIKIEM

W dzisiejszej Ewangelii Chrystus staje przed nami jako Ten, który stawia nam bardzo wysokie wymagania: „Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze krzyża swego, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien” Czy warto poddać się Bożym wymaganiom? Warto. Nigdy się wtedy nie przegrywaUROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW – PIOTRA I PAWŁA

W poniedziałek (29.06) – obchodzi Kościół Uroczystość świętych Apostołów – Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz.8.00 ; 10.00 i 18.00. Obchodzącym imieniny życzę opieki Bożej i św. Patronów.DNI EUCHARYSTYCZNE

W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne.

I czwartek – modlimy się o powołania do służby Bożej.

I piątek – dzień wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa wszelkich zniewag. Okazja do Spowiedzi św. od godz.17.30.

I sobota – dzień w, którym czcimy Niepokalane Serce Maryi. O godz.17.30 – odmówimy Różaniec,o poprowadzenie proszę Róże Różańcową św. Antoniego.CHORZY MIESIĄCA

Chorych miesiąca odwiedzę w czwartek (2.07) i piątek (3.07)SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

Rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię – Bóg zapłać ! O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziny państwa : PIPOWSKA DOROTA ; KACPRZAK JAN ; KACPRZAK MARCIN ; SZABELSKI ; MROZIK.