Ogłoszenia Parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą -26.06.2020

Ogłoszenia Parafialne na XVII Niedzielę

Zwykłą -26.06.2020

BOŻY PLAN

Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra

Zgodnie z Bożym planem zbawienia, chrześcijanie, którzy odpowiedzieli na Boże powołanie, mają odzwierciedlać „obraz Chrystusa” poprzez coraz pełniejszy udział w Jego zmartwychwstałym życiu. Boży plan, obejmujący powołanie, wybranie, przeznaczenie i usprawiedliwienie, ma za ostateczny cel chwałę tych, którzy zaufali Chrystusowi Jezusowi.


POŚWIĘCENIE POJAZDÓW

Wczoraj przypadało liturgiczne wspomnienie – św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Jak co roku – dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.ODPUSTY

Dzisiaj parafia Polskie Łąki obchodzi Odpust św. Bartłomieja. Suma o godz.11.00. W następną niedzielę Odpust obchodzić będzie parafia w Bysławiu – Przemienienia Pańskiego. Suma o godz.11.30.SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

Rodzinom, które przygotowały nasz kościół na dzisiejszą Liturgię – Bóg zapłać ! O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziny państwa : GRZYWACZ ; SAPALSKI ; CHRÓŚCIŃSKI ; MROZIK BENEDYKTA.POŻEGNALIŚMY W PANU

W minionym tygodniu pożegnaliśmy w Panu śp. Danutę Marię Teztław. Msze św. za zmarłą zostaną odprawione :

18 sierpnia o godz.17.00 Msza św. 30-go dnia.

20 wrzesień o godz.8.00int. Zakładu Pogrzebowego.

Wieczny odpoczynek ……...