OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 5.07.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

5.07.2020

CHRYSTUS PRZYCHODZI DO NAS

Na ile żyjemy tą prawdą, która dla nas, ludzi trzeciego już tysiąclecia po Chrystusie, jest o tyle bogatsza! Nie tylko znamy zapowiedź, którą przekazał Zachariasz w swoim proroczym widzeniu, ale jesteśmy też świadkami jej realizacji. On czeka na nas w słowie, uobecnia swoje przyjście w każdej Eucharystii i innych sakramentach, czuwa pokornie w tabernakulum. On właśnie tak nieustannie do nas przychodzi. Czyż można zlekceważyć te dowody miłości Boga?

MSZE ŚW. W TYGODNIU

W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Mszy św. nie będzie.

rodzinom, które przygotowały kościół na dzisiejszą Liturgię – Bóg zapłać! Na następny tydzień proszę rodziny państwa : JOPPEK ; GWIZDAŁA ; KULA ; SZABELSKI.

INTENCJE MSZALNE OD 6.07 – 12.07.2020

SOBOTA – GODZ.18.00 - + Benigny i Mieczysława Zielaznych, Krystyny Nowackiej oraz zmarłych z rodziny.

NIEDZIELA – GODZ.8.00 - + Elżbiety i Andrzeja Kufel oraz zmarłych z rodzin : Kufel i Zalewskich.

GODZ.10.00 - + Eugeniusza Bąkowskiego i zmarłych z rodziny.

GODZ.11.30 - + Władysława Gwizdała w 21 rocznicę śmierci, żony Marii oraz zmarłych z rodzin : Gwizdałów i Swoińskich.