VI NIEDZIELA WIELKANOCNA –  9 MAJ  2021

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone podczas kolekty inwestycyjnej.

1. Biuro Parafialne czynne w czwartek i sobotę o 10.00 do 11.00.

1. W związku z ogłoszonymi obostrzeniami na każde 20m2 w kościele może przebywać jedna osoba. Wobec tego w naszym kościele może przebywać 20 osób.

1. W przyszłą Niedziele będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Świętej. Nie będzie mszy o 10.30 tylko zostanie Ona odprawiona o 11.00. Spowiedź dla dzieci i Rodziców oraz chętnych w sobotę o 8.30.

1. Bardzo dziękuje firmie Pana Mariusza Rożyńskiego z Suchy za pomoc w pracach w ogrodzie.

1. W poniedziałek, wtorek i środę odprawimy tzw. Dni Krzyżowe z błogosławieństwem pól.

1. Nabożeństwa majowe w łączności z wieczorną mszą

1. Zapowiedzi przedślubne: Daria Szatkowska, Brukniewo, Paweł Jaśtak, Lubiewo

1. Od kilku dni mamy na cmentarzu kontener do segregacji śmieci. Bardzo gorąco proszę, by stosować się do napisanych wskazań. Tam gdzie jest napisane tylko ziemia i zywe kwiaty tzn, że już nic więcej!!!

1. Do posprzątania kościoła poproszę w sobotę: Przybylski Feliks, Kaczmarek Krzysztof, Minikowski Józef, Detman, Kortas, Skrzeszewski, Skrzeszewski, Rybak, Junka