III NIEDZIELA WIELKANOCNA –  18 KWIECIEŃ  2021

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone podczas kolekty

1. Biuro Parafialne czynne w czwartek i sobotę o 10.00 do 11.00.

1. W związku z ogłoszonymi obostrzeniami na każde 20m2 w kościele może przebywać jedna osoba. Wobec tego w naszym kościele może przebywać 20 osób.

1. W sobotę na 00 zapraszam dzieci do I Komunii na próbę.

1. Do 20 kwietnia przy plebanii można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest to akcja, która wspomaga misje w najbiedniejszych krajach świata.

1. Zapowiedzi przedślubne: Rompalska Agnieszka, st. wolny, Lubiewo, Żmich Karol, st. wolny, Kęsowo

1. Od kilku dni mamy na cmentarzu kontener do segregacji śmieci. Bardzo gorąco proszę, by stosować się do napisanych wskazań. Tam gdzie jest napisane tylko ziemia i zywe kwiaty tzn, że już nic więcej!!!

1. Do posprzątania kościoła poproszę w sobotę: Barylska, Mróz Tadeusz, Neuman Leszek, Polasik