XI NIEDZIELA ZWYKŁA    –  13 CZERWIEC  2021

1. W tym roku będzie dokończony dach naszego kościoła, Jako wkład własny potrzebujemy 8000 złotych. Proszę i zachęcam o pomoc w tej materii.

1. Biuro Parafialne czynne w czwartek i sobotę o 10.00 do 11.00.

1. W związku z ogłoszonymi obostrzeniami na każde 15m2 w kościele może przebywać jedna osoba. Wobec tego w naszym kościele może przebywać 30 osób.

1. W przyszłym tygodniu zbiórka do puszek na ubezpieczenie

1. Sakrament bierzmowania połączony z wizytacja Bp. Arkadiusza będzie miał miejsce 16 września.

1. Rozpoczynamy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa w łączności z mszą wieczorną.

1. Od kilku dni mamy na cmentarzu kontener do segregacji śmieci. Bardzo gorąco proszę, by stosować się do napisanych wskazań. Tam gdzie jest napisane tylko ziemia i zywe kwiaty tzn, że już nic więcej!!!

1. Do posprzątania kościoła poproszę w sobotę: Chróściński Alojzy, Chróściński Marian, Chróściński Wiktror, Pankau

1. Szamocka Dorota, Klonowo, Draszkiewicz Eliasz, Biedrawiny