I NIEDZIELA ADWENTU   – 29 LISTOPAD   2020

1. Biuro Parafialne czynne w czwartki i soboty od 10.00 do 11.00.

1. Bardzo dziękuję za pomoc w pracach przy plebanii – OSP Lubiewo, Panu Grzegorzowi Iwickiemu i Tomaszowi Jaśtak.

1. W plebanii lub zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na remont śmietników na cmentarzu.

1. Można nabyć nowy numer Pielgrzym.

1. W związku z ogłoszonymi obostrzeniami na każde 15m2 w kościele może przebywać jedna osoba.

1. W biurze parafialnym można nabywać świece wigilijne Caritas, a także kalendarze na przyszły rok.

1. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali nasz Opust św. Mikołaja. Sumę o 10.30 odprawi ks. Dr Jacek Sosnowski z Pelplina. Z racji Odpustu będzie można przez całą niedzielę wejść na wieże widokową w kościele.

1. Bardzo zachęcam do uczestnictwa dzieci, młodzież, dorosłych w Roratach. Odprawiane będą o 18.00

1. W tym tygodniu dni eucharystyczne. Spowiedzi będę słuchał w I czwartek i piątek od 17.20. Chorych odwiedzę w I czwartek od 7.20.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę poproszę: Mrozik Edmund, Młodzik, Iwicki Zdzisław, Rozczyniała, Ciechanowski, Drzycimski Tomasz, Glazik, Siegert, Rytlewski Marek

1. Zmarł ks. Kanonik Roman Walkows – były proboszcz w Lubiewie. Różaniec codziennie po mszy wieczornej. Eksporta we wtorek o 18.00. Pogrzeb w środę w Lubiewie o 11.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Ryszarda Kasyny. Ciało spocznie na cmentarzu w Lubiewie.