XXX NIEDZIELA ZWYKŁA    – 25 PAŹDZIERNIK   2020

1. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych.

1. Biuro Parafialne czynne w czwartki i soboty od 10.00 do 11.00. W tym tygodniu dodatkowa dla pracujących w poniedziałek po wieczornej mszy do godziny 20.00.

1. Msza Święta w Uroczystość Wszystkich Świętych połączona z procesją na cmentarzu o 14.00. W/g wytycznych 1 osoba na 1,5m2. W tym dniu nie będzie mszy o 17.00.

1. Można nabyć nowy numer Pielgrzym.

1. Przypominam o regulowaniu miejsc na cmentarzu tzw. pokładne.

1. W związku z ogłoszoną czerwoną strefą na każde 7m2 w kościele może przebywać jedna osoba.

1. Można składać na zdrowaśki roczne, jednorazowe i na msze zbiorowe za zmarłych. Roczne będą odczytywane przed mszą o 7.30 i 10.30. Jednorazowe – począwszy od 2 listopada codziennie na mszach. Msza zbiorowa za zmarłych 3 listopada o 18.00.

1. Spowiedź przed uroczystością w piątek po wieczornej mszy.

1. Poświęcenie różańców dla dzieci w środę na mszy o 18.00

1. W tym tygodniu wspominamy: w środę – świętych Szymona i Judy Tadeusza.

1. Różaniec w łączności z mszą o 18.00

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę poproszę: Pilarski, Krzywoszyński, Jakubiak, Bąkowski i Regent

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Władysława Pieczka z Sokole Kuźnica. Wieczny odpoczynek..